KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAMKNIĘCIA TARGOWISKA

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku ze stanem epidemii, zgodnie z rekomendacją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żyrardowie zostało wydane zarządzenie nr 11/2020 o całkowitym zakazie handlu na Targowisku Miejskim w Żyrardowie przy ul. Moniuszki 44/46, od dnia 28.03.2020 do odwołania.

W celu zapewnienia mieszkańcom Żyrardowa dostępu do podstawowych artykułów bytowych sprzedawanych na Targowisku zbieramy obecnie kontakty telefoniczne od handlujących zainteresowanych sprzedażą z dowozem.

Lista kontaktów będzie udostępniona mieszkańcom na plakatach, w lokalnych mediach oraz w internecie. Pod wskazanymi numerami telefonicznymi mieszkańcy będą mogli zamawiać potrzebne artykuły bezpośrednio u sprzedających z dowozem.

Sprzedawcy zainteresowani taką formą handlu proszeni są o kontakt z Biurem Targowiska 46 854 81 64 lub Kierownikiem Targowiska pod nr tel. 539 532 676.

Zgodnie z obostrzeniami w pkt. 2 załączonej propozycji ograniczenia funkcjonowania obiektów handlowych na Targowisku Miejskim w Żyrardowie wydanej przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żyrardowie rozważamy otwarcie targowiska w późniejszym czasie wyłącznie dla sprzedawców oferujących produkty rolne ze straganów.

Na czas zakazu handlu nie obowiązują opłaty na targowisku (czynsze dzierżawne, opłaty rezerwacyjne).

zarządzenie 11_2020.docx

PPIS 25.03.2020 targowisko